Odwiedź mój kanał na YouTube


Stay Connected

Nowy start

Chciałem zacząć od tego, że jeszcze nie tak dawno pisałem. Sporo pisałem, bo pisanie było moją ulubioną rozrywką po za oglądaniem seriali, dłubaniem w nosie i jeżdżeniem na desce. Lubiłem sobie zasiąść przed klawiaturą i pukać w klawisze tak długo, aż się ze mnie wylało wszystko, co się wylać miało. Taka higienizacja mózgu. Bo ja już tak mam, że zamiast gadać wolę sobie popisać. Ale kilka miesięcy temu wewnętrzne źródełko wyschło.

Trochę się zląkłem bo nagle w mózgownicy pustka, zamknięty szlaban, koniec kropka. Z wewnętrznego kranu ani kropelki. Siadałem przed klawiaturą przebierając palcami w powietrzu, coś tam do siebie mruczałem i sapałem, ale nic się urodzić pod palcami nie chciało. W końcu machnąłem ręką, bo wiadomo, człowiek zmienny jak pogoda w kwietniu i pomyślałem sobie, że poczekam to się może coś odmieni. I tak minęła jesień, minęła zima i kawałek wiosny a ja nadal siedzę na dupie z mentalnym zatwardzeniem. Mózg obrósł głupotą jak tyłek tłuszczem po zimie, rozleniwił się bezczelnie i na wszystko gwiżdże. Ale koniec tego dobrego! Najwyższa pora wziąć się za siebie i zafundować ostry trening szarym komórkom, bo podobno organ nieużywany ulega zanikowi, a tego wolę uniknąć.

Przyznam się wam, że nie po raz pierwszy zaczynam w blogi. Sporo już tego było, ale zwykle wychodziła z tego kupa. To znaczy blogi kończyły się tak szybko jak zaczynały, bo zwykle coś w nich mi nie pasowało. A to nazwa się dezaktualizowała, a to tematyka nudziła, albo ogólnie kiepski pomysł. Jednak myślę sobie, że człowiek powinien uczyć się na własnych błędach i czasem trzeba pozwolić sobie na taką lekcję. Próbowanie po raz kolejny to przecież nic złego.

Czuję nawet mały dreszczyk ekscytacji, bo powoli, literka po literce coraz bardziej mi się tego pisania zachciewa. Kilka pomysłów kiełkuje w głowie, więc może nie jest ze mną tak źle? Może tylko trochę zardzewiałem i wystarczy rozruszać trybiki? Jakkolwiek będzie mam nadzieję, że w tym moim postanowieniu rozpisania się na nowo, dotrzymacie mi kroku.

Podobne posty

O mnie

IMG_20170418_132cvd328_783
Troper

Mam na imię Kuba i piszę tu o wszystkim co mnie dręczy, ciekawi, co mnie zaskakuje ale też daje do myślenia. Nie mam telewizora ani radia bo nie lubię. Lubię poniedziałki i brzydką pogodę. Nie boję się pająków. Robiłem wielokrotnie zeza i mi nie zostało.

Posty

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Archiwum

×